€ 11,22

Praca Niemcy jako Elektryk – Elektromonter Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 stycznia 2014 16:54

Pilnie poszukiwana osoba do pracy w Niemczech w charakterze Elektryka – Elektromontera przy instalacjach elektrycznych w domach oraz w przemyśle. Ogłoszenie dla osoby z doświadczeniem i znajomością języka.

Elektryk / Elektromonter

Zadania:
- instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach
- instalacje przemysłowe

Profil:
- ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub pokrewne wieloletnie doświadczenie w zawodzie
- prawo jazdy B + samochód (pożądane) – absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
- uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektrycznych (np. SEP)
Oferujemy: – stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój – kompetentnych współpracowników – wysokie wynagrodzenie i diety

Osoba kontaktowa: legowicz@lebo-hr.pl

Wynagrodzenie:
Stawka za godzinę od 11,22 € brutto Dodatkowo dieta za godzinę od 5,00 do 7,00 € netto.
>> Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wykształcenia, i doświadczenia zawodowego

ID ogłoszenia: 82352d7e752551ba