€ 2,200.00

Praca Niemcy jako elektryk / pomocnik elektryka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Pełny etat
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2019 12:26

Firma z branży przemysłowej poszukuje obecnie doświadczonych elektryków bądź pomocników elektryka do legalnej pracy w Niemczech na terenie Stuttgartu.

Opis oferty:
Poszukujemy dla Niemieckiej firmy z Stuttgartu elektryków oraz pomocników elektryków z dobrym Niemieckim .
Zakres obowiązków:
Prace elektryczne w branży przemysłowej oraz budowlanej.

Miejsce pracy dopasowujemy indywidualnie do kwalifikacji poszczególnych kandydatów.

Praca w Stuttgart i okolice do 30 km .

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym A2/B1

-wykształcenie zawodowe lub średnie elektryczne

-doświadczenie zawodowe

-ważne uprawnienia SEP lub świadectwo ukończenie szkoły

-umiejętność czytania rysunku technicznego

-sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

-prawo jazdy kategorii B oraz własny środek transportu mile widziany

Nasz klient oferuje:
-umowę o pracę na niemieckich warunkach

-długoterminową współpracę

-14€/h brutto + 20 € dieta dzienna netto

-możliwość pobierania zaliczek

-pracę w pełnym wymiarze godzinowym

-opiekę koordynatora

– Pracodawca zapewnia mieszkanie opłata po stronie pracownika min. 300€ m-c

CV w języku NIEMIECKIM prosimy przesłać na adres e-mal: cv@sternjob.com w tytule napisać “Elektryk Stuttgart ” .

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

ID ogłoszenia: 2975c8fb78dbdc31

Brak tagów