€ ok.1520 €/mies. Brutto

Praca Niemcy jako fryzjer – fryzjerka od zaraz w Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 05:48
  • Wygasa: 23 dni, 2 godzin

Salon fryzjerki z Zwickau poszukuje od zaraz doświadczonych fryzjerów lub fryzjerki do pracy w Niemczech. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy z okolic Zwickau przeprowadzamy rekrutację na stanowisko fryzjera.

Poszukujemy: 3x Fryzjer m/k

Miejsce pracy: okolice Zwickau/Niemcy

Obowiązki :
Strzyżenie i modelowanie włosów
Koloryzacja włosów
Tworzenie fryzur okolicznościowych
inne prace zwiazane z fryzjerstwem

Oferujemy :
praca od 01.11.2018
zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na czas nieokreślony
praca od pon.- sb., na cały etat
wynagrodzenie poczatkowe ok.1520€/mies. Brutto
dodatkowo prowizja od zadowolonego klienta
praca na 2 zmiany w godzinach 09:00-20:00
pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania
zaakwaterowanie opłaca pracownik ok.117€/mies.(1-os pokoj w mieszkaniu) lub 180€/mies.(pensjonat, 1-os pokoj)
rabat na kosmetyki do pielegnacji włosów nabyte u pracodawcy
możliwy zwrot kosztów podróży
25 dni urlopu w roku

Wymagania :
zawód fryzjera
min. podstawowa znajomość jezyka niemieckiego
min. 2-letnie doświadczenie w pracy
mile widziane prawo jazdy kategorii B lub A

ID ogłoszenia: 7885be16ac553974

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Aleksandraquick

Ostatnie przedmioty dodane przez Aleksandraquick »