€ 1500-3000€

Praca Niemcy jako kierowca kat. C+E od zaraz w Hamburgu 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 05:22

Agencja personalna dla firmy transportowej z Hamburga poszukuje od zaraz kierowców kat. C+E do podjęcia pracy w Niemczech przy rozwożeniu towarów różnego typu.

TAKEWork Personalvermittlung to firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy dla kierowców samochodów ciężarowych, którzy posiadają doświadczenie zawodowe na trasach krajowych lub międzynarodowych.

Kierowca C+E
Niemcy

OPIS STANOWISKA:
· jazda autem typu naczepa plandeka /chłodnia / silos / tandem / wywrotka / cysterna
· rozładunek i załadunek towarów
· trasy dalekobieżne na terenie Niemiec lub trasy międzynarodowe

WYMAGANIA:
· prawo jazdy kat. C, C+E z kodem 95, karta kierowcy
· mile widziane minimum roczne doświadczenie w transporcie
· komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem (posiadamy oferty pracy bez konieczności znajomości języka obcego)

OFERUJEMY:
· DARMOWĄ pomoc w znalezieniu nowej pracy
· wynagrodzenie 1500 – 3000 EUR
· umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
· lokalizacja: Berlin, Lipsk, Magdeburg, Frankfurt, Monachium
· praca z polskim spedytorem w systemie 2/1, 3/1, 4/1, bez systemu
· terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne
· pomoc w załatwieniu formalności
· podjęcie pracy od zaraz

Więcej informacji pod numerem telefonu: +49 1514 – pokaż numer telefonu – 1
oraz na stronie internetowej www.takework.de

W wiadomości E-mail lub w CV prosimy o dołączenie klauzuli o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TAKEWork w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

ID ogłoszenia: 2985cfce91b89f68

1 odpowiedź na “Praca Niemcy jako kierowca kat. C+E od zaraz w Hamburgu 2019”

  1. Vladimir Poutyline na 12 czerwca 2019 @ 17:57

    Witam, interesuje mnie praca w Hamburgu od 2500 netto. Pozdrawiam Vladimir

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: TakeWork
  • Zarejestrowany od: 9 czerwca 2019

Inne przedmioty dodane przez TakeWork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez TakeWork »