€ 2,500.00

Praca Niemcy jako kierowca kat. C+E z BDF – 3/1 – Hesja, Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: kassel
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2020 04:37

Od zaraz na terenie Kassel (Hesja) propozycja podjęcia legalnej pracy w Niemczech na stanowisku kierowcy kat. C+E z BDF. Zatrudnienie przy prowadzeniu zestawu BDF na tandemie lub na przyczepie z obrotową osią.

Kierowca CE – BDF – 3.1 – Hesja- niemiecka umowa!
region zatrudnienia: HESJA, okolice Kassel

Opis stanowiska:
prowadzenie zestawu BDF na tandemie lub na przyczepie z obrotową osią
przewóz poczty w trasach dalekobieżnych po Niemczech,
komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
system 3.1 lub praca stała bez systemu
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
tydzień przeszkolenia w podwójnej obsadzie, podczas którego kierowca uczy się przyczepiać przyczepy oraz poznaje specyfikę pracy w firmie
gwarantowane wynagrodzenie:
system 3/1: w 1 klasie podatkowej 1900 € netto, w 3 klasie 2050 € netto
praca stała: w 1 klasie podatkowej 2300€ netto, w 3 klasie 2500 € netto
(dodatkowo w systemie 3/1 jest 19 dni płatnego urlopu do wykorzystania w ciągu roku)

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy zapewniamy:

pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
minimum podstaw języka niemieckiego lub angielskiego do komunikacji
doświadczenia jako kierowca CE

Mile widziane:
doświadczenie jako kierowca CE na przyczepie ze skrętną osią BDF

rekrutacja@luksmann.pl

ID ogłoszenia: 9205f2d683305829