€ 8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz komisjoner na magazynie z odzieżą bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 04:04

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z odzieżą i tekstyliami przy komisjonowaniu. Zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie odzieżowym
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się komisjonowaniem produktów odzieżowych oraz tekstylnianych na magazynie z Dortmundu
  • osoba zatrudniona będzie również odpowiedzialna za pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki
  • praca wykonywana będzie za pomocą skanera oraz wózka elektrycznego

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • duże zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • wydajność, pracowitość

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • darmowy transport
  • dobrą stawkę godzinową
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy wszystkich o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

rekrutacja@lps.ag z dopiskiem w tytule: Komisjoner

Kontakt telefoniczny dostępny również pod numerem: 600 02 03 28

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-dortmund-id431164.html

ID ogłoszenia: 566584dbb118046f