€ 1.00

Praca Niemcy jako Magazynier ze znajomością SAP w Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 01:57

Magazyn elektroniki z Bawarii poszukuje wykwalifikowanego magazyniera ze znajomością SAP, chętnego do podjęcia pracy w Niemczech na wspomnianym stanowisku.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

komisjonowanie towarów (części elektryczne i elektroniczne)

rejestrowanie w systemie SAP przyjęcia/wydania towarów

pakowanie przesyłek zgodnie z zasadami nadawania przesyłek

kontrolowanie nadawanych przesyłek pod kątem jakości, ilości i zgodności z zamówieniem

obsługa zwrotów towarów

kontrola stanu magazynu

udziała w pracach inwentaryzacyjnych

obsługa wózka widłowego

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (warunek konieczny)

prawo jazdy (warunek konieczny)

dobra znajomość MS Office

dobra znajomość SAP/R3 (warunek konieczny)

wykształcenie kierunkowe lub kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

legalną pracę na terenie Niemiec

atrakcyjne wynagrodzenie

opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV wraz ze zdjęciem (w języku polskim i niemieckim) na adres: rekrutacja@horecahr.pl. Kontakt telefoniczny: 506 784 719

W temacie prosimy umieścić stanowisko: magazynier + SAP – Niemcy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 256546dd27227b72

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.