€ 12 / h

Praca Niemcy jako Monter systemów windowych Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: biegła
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: nieograniczona
  • Opublikowany: 8 czerwca 2014 20:25

Firma monterska z Regensburga zatrudni doświadczonego montera systemów windowych. Oferta adresowana wyłącznie do osób z biegłą znajomością języka niemieckiego.

Dla naszego partnera w mieście Regensburg poszukujemy osoby na stanowisko :
Monter elementów windowych

Twoje zadania:

− Naprawy i utrzymywanie ruchu windy
− Montaż nowych systemów windowych
− Diagnoza problemów i wznowienie ruchu windy
− Utrzymywanie kontaktu z klientami
− Udzielanie technicznych porad

Twoj profil

− Techniczne wykształcenie (Mechatronik / Elekroniker lub ekwiwalentne)
− Doświadczenie przy montażu, mile widziane w branży systemów windowych
− Elastyczny system pracy – odpowiedzialność

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie pisemnego podania na adres e-mail polen@pse-personal.de , lub kontakt telefoniczny po nr. 0049/ 73515789834 z dopiskiem REG

ID ogłoszenia: 421538f0c69737ab

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez PSE Personal Service

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PSE Personal Service »