€ 2000-2600 + zakwaterowanie

Praca Niemcy jako operator wózka widłowego z zakwaterowaniem k. Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baruth/Markov
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 02:45

Aktualna praca w Niemczech w okolicach Berlina jako operator wózka widłowego – czołowego. Zatrudnienie od zaraz na magazynie przy przygotowaniu towarów do wysyłki.

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logistyczną działającą na niemieckim rynku. Firma zatrudnia głównie polskich pracowników w kilku oddziałach w Niemczech.

Od marca 2018 roku poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wozka widlowego czolowego (z doświadczeniem)
Miejsce pracy: Baruth (okolice Berlna)

Obowiązki:

• przygotowywanie towaru do wysyłki za pomoca wozka widlowego frontowego
• załadunek i rozładunek dostaw
• dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:
• komunikatywna znajomosc języka niemieckiego lub angielskiego! -warunek konieczny
plynna jazda wozkiem widlowym frontowym
• gotowość do podjęcia pracy w Baruth
• sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas określony (1 rok)
• opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
• stawkę godzinową 11,00 € brutto/h
• opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• darmowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (w j. polskim lub niemieckim) z dopiskiem „BARUTH” na adres mailowy: jciszek@oldschoolindustries.de. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 3745a9991385e1cd

2 komentarze na “Praca Niemcy jako operator wózka widłowego z zakwaterowaniem k. Berlina”

  1. diabelnik80 na 1 lipca 2018 @ 12:49

    jestem zainteresowany tą ofertą pracy

  2. Norbert1.g na 2 lipca 2018 @ 23:42

    Witam. Jestem bardzo zainteresowany ofertą. Poprosiłbym o kontakt drogą e-mail ewentualnie poprzez dostarczone moje cv na wasza skrzynkę elektroniczna. Z góry dzięki.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.