€ 1100 Euro Netto

Praca Niemcy jako Opiekunka dla starszej pani w Rödersheim-Gronau koło Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2015 02:07

Starsza pani w wieku 78 lat z miejscowości Rödersheim-Gronau koło Mannheim poszukuje opiekunki gotowej do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece na nią. Początek zatrudnienia przewidziany na dzień 2-lipca 2015.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 78-letniej pani- Rödersheim-Gronau koło Mannheim. Pani z zaburzeniami mowy i otępieniem starczym, porusza się z rollatorem i na wózku.

Obowiązki: zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zmywanie naczyń . Opieka: pomoc w kąpieli, wymiana pieluchomajtek, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu. Pani mieszka sama w niewielkim mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu na min. miesiąc od 02.07.2015.

Zapewniamy: legalne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie – 1100 Euro Netto, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i pokrycie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy

Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 577558dbe16cc0dc