€ 1,560.00

Praca Niemcy jako opiekunka do starszego małżeństwa z Wiesmoor od zaraz.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesmoor, Aurich, Oldenburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2019 03:47

Od zaraz możliwa do podjęcia praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zlecenie z Wiesmoor przy opiece nad małżeństwem w wieku 90 lat (Pani) oraz 93 lat (Pan).

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Pani ma 90 lat, 160 cm wzrostu i waży 65 kg. Pani choruje na demencję oraz Alzheimera, porusza się z pomocą balkonika oraz laski.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:
Pan ma 93 lata, 170 cm wzrostu i waży 75 kg. Senior przyjmuje leki na nadciśnienie. Porusza się samodzielnie z pomocą balkonika oraz laski. Pan bardzo lubi spędzać czas w ogrodzie.
Obowiązki

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, takich jak: mycie, ubieranie się, jedzenie, zmiana pielucho-majtek (tylko w nocy) wspólne spędzanie czasu

Prowadzenie domu: dbanie o porządek, drobne prace domowe, przyrządzanie posiłków, prasowanie, robienie zakupów

Informacje dodatkowe

Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem i dostęp do Internetu. Nie ma zwierząt w domu. Czas wolny minimum 2 godziny dziennie.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość j.niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 27.12. na okres dwóch miesięcy

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 8835c13a5d5f1e39

Brak tagów