€ 1200-1400

Praca Niemcy jako opiekunka do starszego Pana 82 lata z Norymbergi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2018 06:33

Od zaraz w rejonie Norymbergi potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie przy opiece nad seniorem w wieku 82 lat, który jest osobą mobilną (porusza się przy rollatorze).

Bardzo mila rodzina szuka opiekunki dla pana.
Rozpoczęcie: 14.06.2018
Osoba podopieczna: Mężczyzna
Wzrost 170
Waga 80
Wiek 82
Pan
Opis osoby podopiecznej: Opiece podlega pan, który jest mobilny, porusza się sam lub przy rollatorze. Bardzo rzadko korzysta z wózka w wypadku dłuższych spacerów. Pan cierpi na demencję, przeszedł udar, ma inkontynencję w związku z czym nosi pieluchy. Podopieczny ma psa rasy golden retriever, którym jest bardzo związany. Pan lubi wychodzić na spacery, grać w gry oraz oglądać telewizję. Wymaga pomocy opiekunki w codziennych czynnościach tj. higiena, toaleta, ubieranie.

Schorzenia: demencja, udar, inkontynencja, cukrzyca (tabletki)
Pflegedienst nie przychodzi
Czynności wykonywane przez podopiecznego :
– jedzenie i picie
– ubieranie, rozbieranie z pomocą
– toaleta z pomocą
– higiena z pomocą
Wstawanie w nocy: czasami się zdarzy
Zakres obowiązków:
– aktywowanie podopiecznego
– pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie, mycie)
– pomoc w gospodarstwie domowym (zakupy, gotowanie, sprzątanie)
Warunki domowe: mieszkanie 110m2 w mieście Achim
Warunki dla Opiekunki:
– pokój z Internetem
– telefon
Wymagania:
– dobra /komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie w opiece
– referencje
Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1200 Euro
Składki ZUS odprowadzane od przychodu
Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 897220760, 896761125 Bądź mailowo: praca@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 2775b44bfddc3eed

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.