€ DO UZG.

Praca Niemcy jako opiekunka osób starszych do Pani z Bad Saulgau od 23-go lutego 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: BAD SALGAU
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: DO UZG.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2018 04:28

Począwszy od 23-go lutego do podjęcia praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zlecenie z Bad Saulgau przy opiece nad Panią w wieku 81 lat.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska
Miejsce Pracy: Bad Saulgau
Termin Wyjazdu: 20 grudnia na 2-4 tygodnie

Podopieczna Pani Agnes (ur. 1937, 178 cm, 75 kg) ,
jest po wylewie, porusza się na wózku inw. –
/ mieszka z mężem, który pomaga zawsze przy transferze /
pani nie ma problemów ze snem i kontroluje swoje potrzeby, ale nosi pieluchy na noc
Przy wannie zainstalowany jest podnośnik

Do dyspozycji opiekunki internet, pokój z tv

Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunki z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim.
Nasza oferta
Kandydatom oferujemy:
-stawka 1100E na rękę z językiem komunikatywnym
-stawka 1250E na rękę z językiem dobrym

Wyjazdy na 6 tygodni

-pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
-gwarancja terminowych i szybkich wypłat
-legalną pracę, ekuz, A1
-szybkie wyjazdy
-wypłata w euro lub pln
-bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 536-18-26-12, 95-747-53-61

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

ID ogłoszenia: 4335a7c41167e7f2