€ 12€ netto/h

Praca Niemcy jako ślusarz – spawacz od zaraz, Mönchengladbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mönchengladbach
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 01:29

Agencja personalna dla kontrahenta z Mönchengladbach poszukuje od zaraz wykwalifikowanych ślusarzy – spawaczy do pracy w Niemczech przy obróbce elementów metalowych.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Ślusarz / Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy, Mönchengladbach

Opis stanowiska:

Prace ślusarskie przy dużej konstrukcji stalowej, większe i mniejsze elementy wymagają złożenia, czasem spawu metodą MIG/TIG.
Praca wewnątrz, przy rozbudowie hali.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie: 12€ netto/h.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Program “Polecaj pracę”za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego wymagamy:

Doświadczenia na podobnym stanowisku.
Znajomości języka niemieckiego w stopniu ponadpodstawowym.

Dodatkowym atutem będzie:

Prawo jazdy kat. B lub/i własny samochód.

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: 795 415 404.

ID ogłoszenia: 9835fa3fced0ca2f