€ Atrakcyjne

Praca Niemcy jako stolarz budowlany od zaraz Berlin (naprawa drzwi, okien)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Możliwość stałego zatrudnienia na zasadzie umowy o pracę
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 02:08

Firma stolarka działająca w Berlinie poszukuje obecni wykwalifikowanych stolarzy budowlanych do pracy w Niemczech przy naprawie, renowacji starych okien i drzwi.

Oferta praca dla Stolarza/ Stolarza budowlanego

Nasza stolarnia istnieje już od 25 lat w Berline.
Poszukujemy od zaraz pracownika na pełny etat.

Zakres obowiązków:

Naprawa starych okien (Kamiennice) łącznie z malowaniem u
klienta końcowego na terenie Berlina
Naprawa drzwi i schodów
Naprawa i produkcja okien skrzynkowych (okna podwójne
kamienniczne)
Układanie podłogi z laminatu i parkietu
Obsługa maszyn stolarskich
Obsługa piły, krajalnicy, wiertarki, szliefierki

Twój Profil/ Twoje kwalifikacje:

Ukończone wykształcenie zawodowe: stolarz/ stolarz budowlany
Doświadczenie zawodowe mile widziane
Umiejętności rzemieślnicze
Niezawodność, umiejętność współpracy w zespole, zdolność do przystosowania się
Język niemiecki biegle w mowie i piśmie

Oferujemy:

Mała rodzinna firma z możliwością rozwoju
Możliwość stałego zatrudnienia na zasadzie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Czas pracy: od poniedziałku do piątku
Samochód służbowy

Wzbudzilśmy Twoje zainteresowanie?
Podanie o pracę/CV proszę przesłać: buero@tischlerei-zedler.de
albo telefoniczny kontakt: 0049/30 650 43 56

Tischlerei A.Zedler GmbH
Fürstenwalder Allee 128,
12589 Berlin Köpenick

ID ogłoszenia: 1565cab0da70d068

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Tischlerei Zedler

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Tischlerei Zedler »