€ do uzgodnienia

Praca Niemcy jako stolarz – monter schodów w ULM

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Ulm
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 01:57

Firma z okolic Ulm poszukuje stolarzy do pracy w Niemczech przy montażu schodów drewnianych i metalowych. Oferta adresowana do osób samodzielnych, z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka.

Monter – niemiecka umowa o pracę
Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Monter schodów, stolarz
Miejsce pracy: okolice Ulm

Opis stanowiska:
– Montaż schodów drewnianych, metalowych,
– Pomiar

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– prawo jazdy kat. C lub CE
– umiejętność pracy samodzielnej

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
– legalne stałe zatrudnienie
– niemieckie świadczenia socjalne
– pomoc w realizacji formalności m.in. niemieckie ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, zwrot podatku oraz Kindergeld
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres sw@holbern.pl wpisując w tytule MS/11/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 6165638a5a9ab924