€ 2300€

Praca Niemcy – Kierowca kat. C+E okolice Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nördlingen (okolice Stuttgartu)
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2017 04:51

Agencja rekrutacyjna poszukuje kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech. Zatrudnienie możliwe w okolicach Stuttgartu bezpośrednio w firmie transportowej.

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C+E – Niemcy – 2300€ + diety + dodatki!

Miejsce pracy: Nördlingen (okolice Stuttgartu)
Nr referencyjny: DEL-DOD/2017

OFERUJEMY:
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• wynagrodzenie 2300 € + 12/24 € codziennej diety + dodatki świąteczne/urlopowe
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• nowoczesną flotę
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy
• minimum roczne doświadczenie
• mile widziane uprawnienia ADR

OPIS STANOWISKA:
• przewóz drobnicy na paletach
• jazda autem typu naczepa/BDF
• praca w systemie 3/1 lub bez systemu
• kursy dalekobieżne na terenie Niemiec

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395.
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: kierowca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 102598458cd83ddb