€ 10,11 Euro brutto + dieta

Praca Niemcy – Kierowca kat. C+E w Stuhr/Brinkum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuhr/Brinkum
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2015 03:44

Firma transportowa z siedzibą w Stuhr/Brinkum zatrudni doświadczonych kierowców kat. C+E chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozie towarów na trasach krajowych.

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi I sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Kierowca kat. C+E
Lokalizacja: Stuhr/Brinkum

ZADANIA:
– kierowca kat. C+E w ruchu narodowym na terenie Niemiec
– przewóz towarów (m.in. opakowania)
– kierowca bierze udział w rozładunku towarów
– praca na zmiany po ok 10 h dziennie
– praca 5 dni w tygodniu, weekendy wolne

OCZEKIWANIA:
– wymagane doświadczenie w jeździe z tandemami
– wymagany komunikatywny język niemiecki

OFERUJEMY:
– stawka: 10,11 brutto + 44 € netto diety za dzień
– – forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem (możliwość starania się o Kindergeld i inne świadczenia socjalne)
– zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone przez pracodawcę przez pierwszy tydzień pracy (koszt potrącany z wynagrodzenia)
– praca długoterminowa / na stałe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na rekrutacja@ksps.com.pl,z nazwą stanowiska w tytule wiadomości zarejestrujsię na portalu:http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 31955c9ef003e684

Brak tagów