€ 2,300.00

Praca Niemcy – Kierowca Międzynarodowy C+E w Bielefeld (BDF, Tandem)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 lipca 2017 03:31
  • Wygasa: 8 godzin, 30 minut

Firma z branży transportowej z siedzibą w Bielefeld poszukuje międzynarodowych kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy przewozie mebli zestawem typu BDF w tandemie.

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 300 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii od 2011 roku. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy C+E – Niemcy – €2300 + diety!

Miejsce pracy: Bielefeld
Nr referencyjny: DEL-L/2017

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy z €2000 brutto + €300 premii + codzienna dieta
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• pomoc w znalezieniu mieszkania
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – umożliwiającym komunikację z dyspozytorem
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu tandem-BDF – podwójna obsada
• przewóz mebli po trasach dalekobieżnych i międzynarodowych
• praca w systemie 3/1, 4/1 lub poniedziałek-piątek

ID ogłoszenia: 21659687d8aef9ac