€ zgodne z przepisami niemieckimi

Praca Niemcy – Komisjoner / Magazynier bez doświadczenia Hörselgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hörselgau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:00

Magazyn w Hörselgau poszukuje komisjonera – magazyniera chętnego do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień do wysyłki. Oferta z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz płatnym zakwaterowaniem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– komisjonowanie – kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
– wyszukiwanie towarów według określonego klucza
– zbieranie zamówień za pomocą skanera
– załadunek i rozładunek towarów
– obsługa akumulatorowego wózka widłowego niskiego składowania z platformą jezdną dla operatora
– dodatkowe prace związane z utrzymaniem czystości w części magazynowej i socjalnej

WYMAGANIA:
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– dokładność oraz szybkość w działaniu,
– zdyscyplinowanie, poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy

MILE WIDZIANE:
– doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku lub w kontroli jakości,
– uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (warunek nie jest konieczny),
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– gotowość do wyjazdu własnym autem

OFERUJEMY:
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
– atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie zgodne z niemieckimi przepisami
– szkolenie z obsługi wózka niskiego załadunku i systemu magazynowego
– zakwaterowanie na terenie Niemiec
– możliwość długoterminowej współpracy

START: sierpień 2014

KONTAKT:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie swojego CV (w tytule wiadmości prosze wpisać MAGAZYN NIEMCY) na adres: rekrutacja@contrain.pl lub o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej firmy Contrain (zakładka: dla kandydata

ID ogłoszenia: 9453ec9ea388b76

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Contrain
  • Zarejestrowany od: 14 sierpnia 2014

Inne przedmioty dodane przez Contrain

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Contrain »