€ 8,80 euro brutto/h + zamieszkanie

Praca w Niemczech komisjoner na magazynie bez języka Marktredwitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Marktredwitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 01:36

Proponujmy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Marktredwitz bez znajomości języka niemieckiego. Konieczne jest zapoznanie się z komendami i liczebnikami niemieckimi.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Marktredwitz

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Zadaniem będzie zbieranie towarów korzystając z systemu słuchawkowego pick by voice, pracownik przyjmuje zlecenie, potwierdza za pośrednictwem mikrofonu.
  • Towary zbiera się na wózki elektryczne.
  • Pracownicy zajmują się komisjonowaniem artykułów spożywczych suchych i świeżych.
  • Pilnowanie wykonywania prac zgodnie z zasadami BHP.
  • Pracownik odpowiada za ład na magazynie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od osób mogących przyjechać do Marktredwitz własnym samochodem
  • obowiązkowym warunkiem jest znajomość 54 komend oraz liczebników niemieckich do obsługi systemu słuchawkowego
  • przynajmniej 4 miesięczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
  • wysokie zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie
  • pracodawca odpowiednio premiuje pracownika za pracę w niedzielę, święta i w nadgodzinach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną pod wskazany adres.

Kontakt: praca.niemcy@workexpress.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-w-systemie-pick-by-voice-2906695.html

ID ogłoszenia: 76055b958b9483b0

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech komisjoner na magazynie bez języka Marktredwitz”

  1. Dzień dobry.Wraz z moim partnerem Piotrem jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą pracy.Oboje jesteśmy odpowiedzialni,pracowici i zmotywowani do pracy,bez nałogów.Obecnie pracujemy w Hurtowni Spożywczej Eurocesch ,ja jako kontroler towaru,Piotr jako magazynier.pracujemy na skanerach w systemie Sap.Kontakt:elwira9@op.pl , telef.+48 507 868 484 Pozdrawiam.

  2. Witam,jestem zainteresowany ofertą,obecnie poszukuje pracy za granicą.Proszę o kontakt buziuchna@gmail.com lub tel.723909263

  3. Jestem zainteresowany mam duze doswiadczenie 509637481 maruzspl@wp.pl