€ stawka godzinowa

Praca Niemcy – Lakiernik proszkowy z jezykiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ahaus
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2015 00:54

Firma z rejonu Ahaus pilnie zatrudni lakierników proszkowych z językiem niemieckim gotowych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy lakierowaniu wyżej wymienioną metodą.

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: lakiernik proszkowy.

Wymagania:
• doświadczenie w lakierowaniu i obsłudze kabin do lakierowania proszkowego
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]

Obowiązki:
• przygotowanie powierzchni i naniesienie powłok lakierniczych metodą powlekania proszkowego
• obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• świadczenia socjalne
• pracę od zaraz

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 7254febd9936846