€ 9,50 euro brutto plus premia

Praca Niemcy magazyn oferta dla komicjonera w Lipsku jako lider przy komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 03:17

Poszukujemy pracownika fizycznego na stanowisko lider zespołu na magazynie z Lipska. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy komisjonowaniu, oraz koordynowaniu pracowników.

Stanowisko: Lider zespołu / Koordynator projektu

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Płaca: 9,50 euro brutto plus premia w wysokości 800 euro miesięcznie

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie organizowanie czasu pracy podwładnym, umiejętne zarządzanie zespołem, bycie wsparciem dla polskojęzycznych pracowników, pilnowanie wyrabiania założonych planów, rozwiązywanie bieżących problemów, podnoszenie morali pracowników- motywowanie zespołu, rozliczanie grupy.
  • Do obowiązków będzie należało dbanie o stany magazynowe, komisjonowanie na magazynie i współpraca z członkami spółki w sprawach związanych z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • bezwzględnie:znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • koniecznie: doświadczenie w pracy na magazynie
  • zdolności przywódcze, obowiązkowość, niezawodność
  • zaangażowanie,
  • posiadanie samochodu,

Oferujemy:

  • szkolenie przygotowujące do podjęcia tej pracy
  • Niemieckie zatrudnienie na niemiecką umowę o prace
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Wszystkich spełniających powyższe wymagania zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na podany adres e-mail: praca.niemcy@workservice.pl
W tytule wiadomości prosimy koniecznie zawrzeć numer referencyjny: “KP/LIPSK”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-dla-lidera-zespolu-na-magazynie-lipsk-komisjonowanie/

ID ogłoszenia: 575528f4947aef19