€ 10 euro

Praca Niemcy magazynie – operator wózka widłowego bez języka, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: HAMBURG
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 maja 2017 05:35

Firma z Hamburga poszukuje magazynierów – operatorów wózków widłowych z uprawnieniami do podjęcia pracy w Niemczech bez języka przy transporcie towaru na magazynie.

Firma HA Hotelservice International Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje chętnych osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisko:

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE
Miejsce pracy: Hamburg

Zakres obowiązków:
- przewożenie towarów wózkiem widłowym,
- realizacja zamówienia magazynu.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- wsparcie ze strony polskiego opiekuna,
- stabilne zatrudnienie,
- wsparcie w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za
granicą, pomoc w zakwaterowaniu,
- załatwiamy wszystkie formalności,
- nie pobieramy żadnych opłat w związku z wyjazdem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w wiadomości CV wraz z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym.

Prosimy o dopisanie KLAUZULI do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

ID ogłoszenia: 91659105e0800bd5