€ do ustalenia

Praca Niemcy na budowie Erfurt Malarz-Tapeciarz ze znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 00:00

Firma remontowo-budowlana z Erfurtu zatrudni malarza – tapeciarza do pracy w Niemczech na budowie przy tapetowaniu, malowaniu ścian, lakierowaniu okien oraz drzwi. Oferta zatrudnienia na pełny etat dla osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Malarz ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt
nr ref.: MAL/GER/0415

OBOWIĄZKI:
- wykonywane czynności: malowanie, tapetowanie, lakierowanie drzwi i okien,
- praca na pełen etat.

WYMAGANIA:
- dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie i doświadczenie w pracy na stanowisku malarza,
- prawo jazdy oraz własny samochód.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach,
- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz organizacja zakwaterowania,
- pomoc w podjęciu pracy za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mailowy. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny PŁYT/GER/0415 ogłoszenia i nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami w momencie pojawienia się konkretnego zlecenia.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
31-536 Kraków, ul. Podgórska 36
Tel.:12 625 43 93, 785 982 299
E-mail: rekrutacja.grempka@trenkwalder.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 294552cdc80eb9b4