€ 11 euro netto/h + zamieszkanie

Praca Niemcy na budowie glazurnik/kafelkarz niewymagany język Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 listopada 2016 03:46

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie jako glazurnik – kafelkarza. Ogłoszenie z niewymaganą znajomością języka niemieckiego z Frankfurtu nad Menem dla Polaków.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Stawka godzinowa: 11 euro netto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się wyrównaniem powierzchni i odpowiednim przygotowaniem podłoża
  • montaż płytek na ściany oraz podłogi
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie listw i profili
  • dopasowywanie płytek i cięcie
  • fugowanie i inne zadania wykończeniowe

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość zawodu

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie społeczne
  • konkurencyjne zarobki w wysokości 11 euro do ręki za godzinę pracy
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • d.wierzbicki-daar@web.de

Dla chętnych istnieje również możliwość kontaktowania się telefonicznie: 004915215975615

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/glazurnikkafelkarz-3547679.html

ID ogłoszenia: 13658193bce07a8e

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na budowie glazurnik/kafelkarz niewymagany język Frankfurt nad Menem”

  1. markusbass na 3 listopada 2016 @ 16:28

    witam

    jestem zainteresowany pracą glazurnik

    posiadam doświadczenie w tym zawodzie w Niemczech

    pozdrawiam Marek

    technoplast@onet.eu