€ do ustalenia

Praca Niemcy na budowie jako Elektryk / Elektromonter Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy, Badenia-Wirtembergia
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 00:22

Ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla elektryka – elektromontera. Zatrudnienie na budowach przy kładzeniu kabli, montażu instalacji w budynkach na terenie Badenia-Wirtembergia.

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: Niemcy, Badenia-Wirtembergia
nr ref.: ELE/GER/0714

OBOWIĄZKI:
- kładzenie tras kablowych,
- montaż instalacji w budynkach mieszkalnych oraz na halach przemysłowych,
- montaż i podłączanie skrzynek rozdzielczych,
- naprawa i konserwacja istniejących instalacji.

WYMAGANIA:
- dobra znajomość języka niemieckiego weryfikowana podczas wstępnej rozmowy telefonicznej,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
- wyuczony zawód elektryka mile widziany.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach,
- organizację zakwaterowania,
- możliwość nadgodzin,
- pomoc w podjęciu pracy za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail. W temacie wiadomości proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia i nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami w momencie pojawienia się konkretnego zlecenia.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
30-212 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 160
Tel. 12 425 00 41
E-mail: rekrutacja.kielbik@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 23353d9eb77b3469