€ 12-14€ brutto +dieta

Praca Niemcy na budowie – monter instalacji sanitarnych i grzewczych, Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 04:02

Aktualna propozycja ciekawej pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisku montera instalacji sanitarnych i grzewczych w rejonie Hamburga. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Prężnie rozwijająca się Niemiecka firma z Hamburga stale poszukuje pojedynczych osób, jak również brygady (2-4 osobowe) na stanowisko:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I GRZEWCZYCH

Zakres obowiązków :

zakładnie, montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, ze szczególnym uwzględnieniem budowy rurociągów – obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne
przygotowanie konstrukcji pod rurociągi i montaż różnych systemów rurociągowych zgodnie z planem ( BEZ SPAWANIA)
konserwacja różnych systemów grzewczych i drobnych prac instalacyjnych w instalacjach sanitarnych i grzewczych
montaż kaloryferów, stelaży łazienkowych (np. GEBERIT, TECE) itp.

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie przy montażu rurociągów
komunikatywna znajomość języka niemieckiego u jednej osoby na brygadę
CV w języku niemieckim z dokładnym opisem doświadczenia

Pracodawca oferuje:

12€ -14 € brutto na godzinę (po sprawdzeniu się możliwość podwyżki)
dieta do 4,50€ netto na godzinę w zależności od zameldowania
odzież roboczą
narzędzia do pracy
samochód służbowy z kartą paliwową dla każdej brygady
praca w Hamburgu i okolicy
pomoc w znalezieniu zakwaterowania
opieka koordynatora z językiem polskim, niemieckim, rosyjskim
niemiecką umowę o pracę
pełen zakres ubezpieczeń i świadczeń socjalnych
możliwość pracy w nadgodzinach
możliwość regularnych zjazdów do polski
praca w prężnie rozwijającej się firmie
praca dla pojedynczych osób jak również całych grup
mile widziane osoby z językiem niemieckim oraz grupy z niemieckojęzycznym liderem

Kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 – 18:00

KONTAKT:
nr tel. +48 735 622 346 lub +48 696 335 148
E-mail: rekrutacja@dmbconsulting.pl

Swoje CV prosimy aplikować pod linkiem:

dmbconsulting.pl/oferty-pracy/monter-instalacji-sanitarnych-i-grzewczych/

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z osobami spełniającymi wymagania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Firma DMB Consulting S.C. z wpisem do rejestru agencji zatrudnienia o numerze 20040 tylko udostępnia oferty pracy niemieckich pracodawców. Wszelkie formalności związane z zatrudnieniem, organizacją pracy, wynagrodzeniem, zakwaterowaniem oraz miejscem pracy ustalane są indywidualnie i bezpośrednio pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem w siedzibie pracodawcy.

ID ogłoszenia: 2585ce66bdc3a0d4