€ ok 9 do 9,50 euro netto/h

Praca Niemcy na budowie od zaraz dla płytkarza-glazurnika Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Saarbrücken
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 maja 2014 01:17

Firma budowlana z Saarbrücken poszukuje pracownika na stanowisko płytkarz-glazurnik. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy wykończeniach i remontach.

Stanowisko: Płytkarz/Glazurnik

Lokalizacja: Saarbrücken

Zarobki: ok 9 do 9,50 euro netto/h

Termin: zatrudnienie od zaraz!

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie układanie płytek oraz glazury
  • Prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • posiadanie własnego auta
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • duża samodzielność, pracowitość, fachowość
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć podjęcia pracy na długi okres

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • dobre zarobki
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień
  • zapewnione pełne ubezpieczenie
  • możliwość podjęcia pracy na stałe

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikacji, możliwe są dwa sposoby:

  • CV w języku niemieckim należy przesłać na adres: biuro@flexjob.pl z dopiskiem: GLZ/301/DE
  • Lub zatelefonować pod numer: 032 7465740

źródło: http://www.praca4u.net/plytkarz-glazurnik-niemcy-id218955.html

ID ogłoszenia: 92353662b25cac02