€ 9,23 euro brutto/h + dieta

Praca Niemcy na budowie od zaraz przy malowaniu, tapetowaniu w Neubrandenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neubrandenburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2017 04:06

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla pracowników budowlanych przy malowaniu, tapetowaniu i szpachlowaniu. Ogłoszenie z Neubrandenburga dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do połowy września 2017

Zarobki: 9,23 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek w postaci diety w wysokości 44 euro

Zakres zadań:

  • prace budowlane, polegające głównie na szpachlowaniu, malowaniu i tapetowaniu

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz do połowy września bieżącego roku z opcją przedłużenia
  • zapewnione 40 godzin pracy w tygodniu
  • pracę w niemieckiej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • praca@arpro.pl

W tytule e-maila, prosimy wpisać: Praca dla pracowników budowlanych, Neubrandenburg Niemcy

źródło: http://www.praca4u.net/praca-malowanie-szpachlowanie-tapetowanie-neubrandenburg-id797249.html

ID ogłoszenia: 8355994a5e2dc0d5