€ 10,95/h brutto

Praca Niemcy na budowie od zaraz przy wykończeniach-remontach Wollbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wollbach
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 04:28

Oferujemy zatrudnienie w Wollbach dla pracowników budowlanych. Niemcy praca aktualna od zaraz w budownictwie przy remontach i wykończeniach obiektów.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Wollbach, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,95 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac ogólnobudowlanych polegających na wyrównywaniu powierzchni, szpachlowaniu, malowaniu, tynkowaniu
  • pracownik będzie zajmował się również wykonywaniem zadań murarskich, dekarskich i innych o charakterze remontowym

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia
  • konieczność posiadania wykształcenia kierunkowego jako malarz/murarz/pomocnik
  • możliwość przyjechania swoim samochodem + prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wsparcie koordynatorów ze strony agencji
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • darmowe zakwaterowanie – opłacone przez pracodawcę
  • możliwa praca w godzinach nadliczbowych
  • wysokie wynagrodzenie
  • dostęp do pakietu socjalnego

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem źródła.

źródło:

ID ogłoszenia: 4155bec832bb5d86