€ 1400 euro netto/h

Praca Niemcy na budowie przy regipsach monter budowlany Górna Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Górna Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 stycznia 2015 03:45

Aktualnie poszukujemy budowlańca do pracy w Niemczech przy montażu płyt kartonowo-gipsowych. Ogłoszenie z Górnej Bawarii z bezpłatnym zakwaterowaniem. Oferta przeznaczona dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Monter budowlany

Zarobki: 1400 euro netto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Górna Bawaria

Obowiązki:

  • Głównym zadaniem pracownika będzie montaż elementów kartonowo-gipsowych.
  • Ponadto pracownik odpowiedzialny będzie za montaż stelaży, pracę przy sufitach podwieszanych, itp.
  • Pracownikowi przypadną również zadania stolarskie.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – umiejętność swobodnego komunikowania się
  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera budowlanego
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • możliwość oraz chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • udział w rekrutacji jest bezpłatny
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • opieka polskich konsultantów
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu
  • bardzo dobre warunki zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:
silverhand.796759@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/monter-suchej-zabudowy-id262757.html

ID ogłoszenia: 34654c7fba3e564f