€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy na linii produkcyjnej kosmetyków dla kobiet Peissenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Peissenberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 września 2014 01:07

Fabryka kosmetyków z Peissenberg poszukuje pracowników na linię produkcyjną. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji głównie dla kobiet bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Peissenberg

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w zakładzie zajmującym się produkcją kosmetyków.
  • Osoba zatrudniona będzie obejmowała stanowisko przy linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • możliwość pracy na 3 zmiany
  • konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • zręczność, zdolności manualne
  • zdolność do pracy w grupie
  • obowiązkowość

Oferujemy:

  • umowa z niemieckim pracodawcą, zapewnione są również niemieckie warunki pracy
  • dobra stawka wynagrodzenia
  • zarobki miesięczne w postaci przelewu na konto
  • zapewnione ubezpieczenie
  • płatne zamieszkanie, miesięczny koszt wynosi ok 100 euro

Pracownicy samodzielnie muszą zorganizować sobie przejazd z Polski do zakładu pracy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id240995.html

ID ogłoszenia: 650540381c714e9d