€ do ustalenia

Praca Niemcy na linii produkcyjnej montaż foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:13

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku montera foteli samochodowych przy taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Ingolstadt dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji foteli samochodowych

Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace polegać będą na montażu czyli składaniu foteli na linii produkcyjnej.
  • Do zadań będzie należało również wprowadzanie zmian oraz poprawek zgodnie z prośbą klientów.

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej
  • wysokie zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy na produkcji jest konieczne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji w branży samochodowej
  • mobilność

Wymagania:

  • zatrudnienie na stałe w niemieckim koncernie
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pierwsza umowa będzie podpisana na pół roku
  • legalne warunki pracy
  • zorganizowane lokum
  • wysokie zarobki – wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia aplikacyjne prosimy przesyłać na poniżej podany adres:
zeitmann.1146828@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/monter-foteli-samochodowych-niemcy-id279806.html

ID ogłoszenia: 710552efce15de00

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na linii produkcyjnej montaż foteli samochodowych Ingolstadt”

  1. malgorzata1970 na 8 czerwca 2015 @ 19:28

    Witam.Mam wieloletnie doświadczenie na produkcji jako operator ,pakowacz i kontroler.Nie palę , nie piję, posiadam prawo jazdy.Jestem zainteresowana bardzo oferta.Proszeę o kontakt 503488571.Gośka