€ 8,91 euro brutto/h + mieszkanie

Praca Niemcy na linii produkcyjnej bez znajomości języka w fabryce czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 01:00

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej wyrobów czekoladowych w fabryce. Ogłoszenie aktualne dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce: Niemcy
Wynagrodzenie: po odliczeniu kosztów zamieszkania 8,91 euro brutto na godzinę co daje miesięcznie około 900-1200 euro miesięcznie netto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce na produkcji czekolady
  • zadania na linii produkcyjnej przy pakowaniu oraz kontroli jakości gotowych wyrobów
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w podobnej pracy
  • otwartość
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • pozytywne oraz przyjazne nastawienie
  • punktualność, zaangażowanie
  • atutem będzie posiadanie niemieckiej książeczki zdrowotnej – Gesundheitszeugnis/Belehrung

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – razem z drukiem A1, kartą EKUZ a także dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • premie za frekwencję
  • zamieszkanie w dobrych warunkach zorganizowane niedaleko fabryki
  • pomoc koordynatora projeku
  • wsparcie przy sprawach formalnych, np przy rocznym rozliczeniu i odzyskaniu niemieckiego podatku dochodowego
  • odpowiednie dodatki za pracę na nadgodziny i noce +25%, niedziele – 50%, święta – 100%
  • system 3 lub 4 zmianowy

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 132592f3f24ef82e