€ od 8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy na magazynie Bürstadt bez znajomości języka i doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bürstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2016 02:14

Oferujemy zatrudnienie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na magazynie w Bürstadt. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych przy dbaniu o płynne funkcjonowanie gospodarki magazynowej w praktyce.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Bürstadt, Niemcy

Zarobki: od 8,80 euro brutto na godzinę

Opis zadań:

  • Zadania magazynowe mające na celu usprawnienie działania magazynu
  • rozmieszanie towarów na półkach
  • skanowanie produktów
  • pakowanie towarów
  • nieskomplikowane prace administracyjne
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • chęć do nauki nowych rzeczy
  • dobra organizacja
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość aplikacji dla osób bez doświadczenia – na miejscu zapewniamy gruntowne szkolenie pracownicze
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z ubezpieczeniem
  • dobre zarobki
  • pracę w systemie zmianowym
  • przeszkolenie wdrażające oraz szkolenia dodatkowe, np – na operatora wózka widłowego
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w 1-2 osobowych wyposażonych pokojach z dostępem do łazienek
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • urlop trwający ok 24-30 dni w roku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 241574752a82721d

2 komentarze na “Praca Niemcy na magazynie Bürstadt bez znajomości języka i doświadczenia”

  1. Tomek0597 na 28 maja 2016 @ 16:40

    Witam chciałbym podjąć pracę wraz z kolegą mamy po 19 lat.
    Posiadamy prawo jazdy kategorii B.

    Proszę o kontakt: 733 844 962

  2. Marcinnnn na 23 marca 2017 @ 12:10

    Witam. Jestem zainteresowany ta praca. Prosze o kontakt 576650011. Z gory Dziekuje