€ 13,44 euro brutto/h + premie

Praca Niemcy na magazynie Kaufland bez znajomości języka 2017 Möckmühl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 02:05

Sieć supermarketów Kaufland oferuje zatrudnienie na magazynie przy wydawaniu towaru w Möckmühl. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu do wydawania towaru
Nr ref: 02/01/2017
Miejsce zatrudnienia: Möckmühl, Niemcy
Pensja: 13,44 euro brutto na godzinę plus premie

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie towarów do wysyłki dla supermarketów sieci Kaufland
  • zbieranie towaru na palety z użyciem skanera ręcznego albo systemu słuchawkowego
  • pracownik będzie przewoził produkty na paletach do strefy odstawczej

Oczekiwania:

  • rzetelność, solidność
  • samodzielność
  • duże zaangażowanie
  • wysoka do osiągania wysokich wyników
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • możliwość pracy zmianowej
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i nowe wyzwania
  • dla najlepszych możliwość awansu
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • satysfakcjonujące pensje
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres wraz z numerem referencyjnym ogłoszenia (nr ref: 02/01/2017).

  • pl-log-wk-rekrutacja-de@kaufland.pl

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-m%C3%B6ckm%C3%BChl,oferta,5017008

ID ogłoszenia: 415586d742ca324f

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na magazynie Kaufland bez znajomości języka 2017 Möckmühl”

  1. Marcin.Klosak88 na 5 stycznia 2017 @ 15:18

    Witam , jestem zainteresowany podjęciem się pracy gdyż mam już doświadczenie na podobnym stanowisku 02/01/2017 operator wózka jezdniowego , kompletowanie zamówień