€ 10,40 euro brutto plus dodatki

Praca Niemcy na magazynie Monachium bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 października 2013 01:38

Magazyn z Monachium poszukuje pracownika na stanowisko magazynier. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu/magazynier

Miasto: Monachium

Płaca: 10,40 euro brutto plus dodatki

Zadania:

  • Do zadań pracownika należy: komisjonowanie towarów za pomocą skanera, zbieranie i kompletowanie zamówień.
  • Dodatkowo pakowanie i przepakowanie paczek a w następnej kolejności wysyłka produktów
  • Praca należy do fizycznej i odbywa się na magazynie

Wymagania:

  • angielski na poziomie A2, B1
  • niezawodność, pracowitość
  • mile widziane będzie posiadanie własnego auta oraz doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferta:

  • praca w systemie zmianowym
  • umowa o pracę z Niemieckim pracodawcą
  • dopłata do mieszkania
  • dodatkowo płatna możliwość pracy w dni świąteczne

Aplikacja:
zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: joanna.jakubowska@workservice.pl

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-monachium-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 141524d804c960b9

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na magazynie Monachium bez znajomości języka niemieckiego”

  1. cv wysłane z tego samego maila