€ 10 EUR/h

Praca Niemcy na magazynie obuwia k. Berlina z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 03:30

Agencja rekrutacyjna poszukuje chętnych do podjęcia prac w Niemczech na magazynie z obuwiem w Berlinie. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego jest możliwe.

Job AG, niemiecka agencja rekrutacyjna z siedzibą w Berlinie, dla swojego klienta w Berlinie poszukuje

PRACOWNIKÓW MAGAZYNU

Opis stanowiska:

- komisjonowanie obuwia i księgowanie w systemie magazynowym,
- przygotowywanie towarów do wysyłki,
- sprawowanie odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie magazynu

Wymagania:

- podstawowa znajomość j. niemieckiego pozwalająca na komunikację w miejscu pracy
- mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w handlu lub na magazynie,
- dokładność i samodzielność,

Oferta:

- niemiecka umowa o pracę,
- wynagrodzenie według taryfy BZA/DGB-TV+ dodatki (10 EUR/h),
- polskojęzyczna opieka w biurze,
- przyuczenie do pracy,
- praca na dłuższy okres,

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę o przysłanie swojego CV na adres berlin-industrial@job-ag.com lub o kontakt telefoniczny pod nr. tel. +49 30 4005988-14 (od pn-pt w godz. od 8-17)

ID ogłoszenia: 12359a5417104cd3