€ do ustalenia

Praca Niemcy na magazynie od zaraz Frankfurt pakowanie, zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 listopada 2013 23:45

Magazyn z Frankfurtu z artykułami dziecięcymi poszukuje pracownika fizycznego. Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu, komisjonowaniu, zbieraniu zamówień oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Miejsce: Frankfurt nad Menem

Termin: praca od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Praca odbywa się na magazynie z artykułami dla dzieci np z zabawkami.
  • Do obowiązków należeć będzie zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem, kontrolowanie stanów magazynowych, kontrolowanie i sprawdzanie dostaw.
  • Do zadań należy: pakowanie produktów, skanowanie, metkowanie, sortowanie zgodnie z przyjętym wcześniej kodem, odpowiednie paletowanie i magazynowanie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz zgłaszanie wszelkich występujących błędów

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego komunikatywna- obowiązkowo
  • doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość, obowiązkowość, motywacja
  • dodatkowym atutem podczas rekrutacji będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • mile widziane auto oraz możliwość przyjazdu nim do pracy

Oferta

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • pracodawca płaci wszelkie składki w Niemczech (możliwość korzystania ze świadczeń medycznych i socjalnych)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez wysyłanie zgłoszeń na adres:
mswieca@cbsbutler.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-pracownik-magazynu-2109547.html

ID ogłoszenia: 906528dfb67300c2

2 Odpowiedzi na “Praca Niemcy na magazynie od zaraz Frankfurt pakowanie, zbieranie zamówień”

  1. Witam! Jestem zainteresowana tą pracą. Mam 38 lat. Język Niemiecki znam w stopniu więcej niż podstawowym.

  2. witam.Bardzo podszebuje pracy!jestem zainteresowana panstwa oferta.Prosze o kontakt:015732377745 wiera