€ 1100-1200 euro netto/mc + zamieszkanie

Praca Niemcy na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 września 2016 02:59

Magazyn odzieżowy z Hannoveru oferuje możliwość zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech również dla grup.

Stanowisko: magazynier
Numer referencyjny: OUTL/GOS/N
Zarobki: 1100 do 1200 euro netto miesięcznie (kwota, która pozostaje po opłaceniu zamieszkania)
Dostępne lokalizacje: Stuttgart, Frankfurt nad Menem, Hannover, Hamburg, Berlin

Opis zadań:

  • zbieranie zamówień na magazynie odzieżowym
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • zadania pomocnicze

Oczekiwania:

  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • sprawność fizyczna
  • rzetelność, precyzyjność
  • zaangażowanie i niezawodność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane aplikacje od grup mogących przyjechać do Niemiec własnym samochodem

Zapewniamy:

  • pomoc ze wszelkimi formalnościami – również w rozliczeniu podatku dochodowego
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pełny etat – nawet do 10 godzin pracy na dobę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – legalna umowa, druk A1, ubezpieczenie, karta EKUZ
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki za pracę na nadgodziny +25%, w nocy +25% i w niedziele + 50%
  • system zmianowy
  • dobre warunki zatrudnienia
  • opieka koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 28757e86c15a7fff

5 Odpowiedzi na “Praca Niemcy na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Hannover”

  1. para Basia Kazik na 26 września 2016 @ 11:41

    Witam serdecznie jestem zainteresowana podjeciem pracy u panstwa wraz z chlopakiem od zaraz .prosze o kontakt pod numerem tel 515 466 303 chcialabym poznac wiecej szczegolow .jesli bylaby mozliwosc rozmowy telefonicznej badz pozostawienie numeru telefonu do panstwa od kiedy mozna zaczac prace …..

  2. jestem zainteresowana aannaa22@vp.pl

  3. Witam nazywam się Łukasz Kochanowski, i wraz z moją dziewczyną Magdą, byli byśmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt, to moje dane:
    email: lukaszenko0093@gmail.com
    lukaszkochanowski@o2.pl
    nr. tel: +31687174768

  4. wojtek.madi na 28 września 2016 @ 16:58

    Witam.Jestem zainteresowany z moją partnerką praca.
    wojtek.madi@onet.eu

  5. Krzysztof wasik na 6 października 2016 @ 10:19

    Mieszkania wraz z kolega w okolicach miasta Celle Jestem zainteresowany Panstwa ogloszeniem moj tel.+4915211330085 lub +4915213348070 mail.krzysztofwasik180@gmail.com. Mozemy podjac prace od zaraz oraz posiadamy samochod.