€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na magazynie przy pakowaniu od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2014 01:11

Centrum dystrybucyjne zabawki i odzież dziecięcą z Frankfurtu nad Menem poszukuje pracowników w charakterze pakowaczy. Niemcy praca przy pakowaniu, komisjonowaniu, zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownik będzie zatrudniony w charakterze pakowacza na magazynie z zabawkami oraz artykułami dziecięcymi.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie zbieranie zamówień, kompletowanie, komisjonowanie oraz pakowanie towarów.
  • Od pracownika wymagać się będzie kontrolowania dostaw do magazynu, prowadzenia ewidencji towarów.
  • Obowiązkiem będzie praca ze skanerem.
  • Zadaniem będzie również metkowanie, etykietowanie produktów, porównywanie towarów na podstawie numerów ID.
  • Pracownik będzie koniecznie musiał informować o występujących błędach.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem do podjęcia tej pracy jest znajomość dobra języka niemieckiego.
  • doświadczenie zdobyte w pracy na magazynie
  • atutem będzie posiadanie licencji na wózki widłowe
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym samochodem do pracy
  • zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • motywacja

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w Niemczech na podstawie umowy o pracę z opłaconymi składkami i ubezpieczeniem
  • dobre zarobki
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania, w kwestiach formalnych i organizacyjnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane aplikacji mogą dokonywać na poniższej stronie:

ID ogłoszenia: 21253590e16aa3c9

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na magazynie przy pakowaniu od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Krystian Wachowski na 11 maja 2014 @ 12:54

    Witam serdecznie. Mam 24 lata i poszukuję pracy od zaraz. Jestem aktualnie w Niemczech. Pracowałem juz na magazynie firmy wysyłkowej. Potrafię pracować ciężko i solidnie. Wykonuje wszelkie zadania starannie i odpowiedzialnie.
    Nr telefonu niemiecki 0049 15171724241

    Pozdrawiam Krystian Wachowski