€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na magazynie spożywczym bez języka zbieranie zamówień Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:10

Proponujemy opcję zatrudnienia na magazynie spożywczym z Monachium dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Niemczech przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacje: Monachium, Frankfurt nad Menem, Berlin, Hodenhagen lub Ganderkesee
Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • komisjonowanie towaru na magazynie
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem zamówień i przygotowywaniem artykułów do wysyłki
  • praca wykonywana będzie z użyciem wózka widłowego niskiego unoszenia i z użyciem systemu słuchawkowego, monitora lub skanera

Oczekiwania:

  • energiczność
  • doświadczenie na stanowisku komisjonera
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość, pracowitość
  • motywacja i chęci
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w świetnie prosperującej, niemieckiej firmie
  • zorganizowane zamieszkanie
  • dodatki na święta oraz płatny urlop
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 1035844c07d98c6e