€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na magazynie w Stuttgarcie przy pakowaniu i komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 maja 2014 23:43

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu, komisjonowaniu i zbieraniu zamówień. Oferta ze Stuttgartu dla Polaków przy zadaniach fizycznych.

Stanowisko: pracownik na magazynie- pakowacz i komisjoner

Miejsce pracy: Stuttgart

Płaca: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie różnych prac magazynowych w zależności od zapotrzebowania.
  • Głównymi obowiązkami będzie zbieranie zamówień, komisjonowanie, pakowanie i przygotowanie towarów do wysyłki lub wydania

Wymagania:

  • doświadczenie w analogicznej pracy-koniecznie w komisjonowaniu, pakowaniu, zbieraniu zamówień, ewentualnie może być doświadczenie w handlu wielkopowierzchniowym
  • komunikatywna znajomość języka- przynajmniej na poziomie B2
  • zręczność, zmysł estetyczny
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie możliwość zabrania swojego samochodu
  • szacunek do pracy i pracodawcy- punktualność, kultura osobista
  • możliwość pracy na zmiany
  • chęć wyjazdu na stałe
  • zaangażowanie
  • uczciwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na w pełni niemieckich warunkach
  • zamieszkanie zapewnione i częściowo opłacone przez pracodawcę
  • pomoc koordynatora szczególnie na początku przy zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe warunki proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • praca.niemcy@workservice.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-223aie/

ID ogłoszenia: 86537f1304b3097