€ od 13/h

Praca Niemcy na magazynie z zabawkami od zaraz bez znajomości języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 01:17

Niemcy praca dla komisjonerów bez znajomości języka na stanowisku pomocnika. Zatrudnienie na magazynie z zabawkami w Poczdamie od zaraz z bezpłatnym zakwaterowanie zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Pensja: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zbiór towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem
  • obsługiwanie sprzętów – komputera, wózka paletowego, skanera itp.
  • pakowanie zamówień
  • współpracowanie z innymi działami
  • dbanie o porządek
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Hurtownia zabawek | Poczdam 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.com

ID ogłoszenia: 9196187d1fb0769b