€ 9,00 EUR brutto/h

Praca Niemcy na produkcji el. z tworzyw sztucznych Büddenstedt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Büddenstedt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 maja 2016 03:53

Atrakcyjne ogłoszenie do pracy w Niemczech przy produkcji i kontroli jakości elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Oferta z miejscowości Büddenstedt dla osób z doświadczeniem oraz komunikatywnym językiem.

Zadania:
praca przy produkcji elementów z tworzyw sztucznych – obróbka i wizualna kontrola jakości.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na stanowisku produkcyjnym
- gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
- dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- umowę u prace na warunkach niemieckich (po okresie próbnym na stale)
- atrakcyjna stawkę godzinowa – 9,00 EUR brutto
- systematyczne podwyżki ( pierwsza już po 6 tygodniach)
- płatny urlop i premia świąteczna
- dodatek za prace zmianowa i dodatek branżowy
- odzież robocza
- zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszt zakwaterowania 150-200 EUR/miesięcznie
- opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV (wraz ze zdjęciem) w j. polskim lub
j. niemieckim na adres e-mail: ewa.bartkowska@job-ag.com

a@job-ag.com

ID ogłoszenia: 2225744257e876c4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: magdeburg
  • Zarejestrowany od: 2 maja 2016

Inne przedmioty dodane przez magdeburg

Ostatnie przedmioty dodane przez magdeburg »