€ min. 8,20 EUR

Praca Niemcy na produkcji elektroniki monter drobnych elementów od zaraz Zossen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Großbeeren
  • Opublikowany: 13 grudnia 2015 03:22

Firma z Zossen poszukuje od zaraz montera – monterkę elektroniki do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu elementów, lutowaniu pod mikroskopem. Oferta dla osób z wysoką sprawnością manualną.

Dla naszego klienta w Zossen koło Berlina poszukujemy od zaraz zmotywowanych pracowników.

Twój zakres obowiązków:
•Lutowanie układów elektronicznych pod mikroskopem
•Montowanie drobnych elementów elektrycznych i zespołów mechanicznych
•Inspekcja wzrokowa zgodności
•Montaż płytek obwodów drukowanych i elementów obudowy

Co oferujemy:
•Indywidualną opiekę naszej filii
•Elastyczne i atrakcyjne środowisko pracy
•Wynagrodzenie wyższe, niż przewiduje układ zbiorowy, z dodatkiem zależnym od wyników
•Dodatki taryfowe i pozataryfowe
•Dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
•Konto czasu pracy
•Prawo do urlopu, zgodne ze stażem w zakladzie pracy, do 30 dni w roku

Nasze wymagania:
•Sprawność manualna
•Dokładność
•W idealnych przypadku umiejętności lutowania
•Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
•Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Uczyń z pasji swoja pracę!!

Jesteś milośnikiem modelarstwa, stylistką paznokci albo masz podobne hobby? Jesteś wobec tego właściwym kandydatem/właściwą kandydatką dla nas.
Majsterkowicze w zakresie elektroniki, telefonów komórkowych i laptopów również powinni skorzystać z tej szansy.

Zainterowaliśmy Cię swoją ofertą? Czekamy więc z niecierpliwością na Twoje podanie o pracę, chętnie również drogą mailową na thomas.gomulkiewicz@workservice.de
Osobą kontaktową jest pan Thomas Gomulkiewicz.

ID ogłoszenia: 46556699390d304d

2 Odpowiedzi na “Praca Niemcy na produkcji elektroniki monter drobnych elementów od zaraz Zossen”

  1. elektronik65 na 14 grudnia 2015 @ 22:47

    Witam

    Jestem zainteresowany – elektronik , dobra znajomość środowiska windows , krótkofalarstwo , modelarstwo… fotowoltaika , systemy alarmowe , monitoring itd. itd. e-mail – elektronik65@wp.pl

  2. Dzień dobry chciała bym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko monter drobnych elementów pracowałam na stanowisku młodszy operator produkcji SMT Flextronics International -Tczew ,i na stanowisku mlodszy operator -lutowanie oraz linia produkcyjna zaklad -Assel -Pruszcz Gd .jestem bardzo zainteresowana ta praca. Jestem dyspozycyjna od zaraz ,zorganizowana szybko się ucze ,posiadam .
    prawo jazdy kąt.b znam się na komputerze.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia
    Z poważaniem Hanna Wiśniewska
    Tel kont.665544456