€ 9,23 - 11,25 euro brutto/h

Praca Niemcy na produkcji katalizatorów bez znajomości języka fabryka Coburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 03:24
  • Wygasa: 2 dni, 17 godzin

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji katalizatorów w fabryce z Coburga. Ogłoszenie skierowane dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Coburg, Niemcy
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa wzrastającą od 9,23 do 11,25 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna przy obsłudze maszyn zgodnie z wytycznymi oraz instrukcją
  • kontrola procesu produkcji oraz sprawdzanie jakości wyrobów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • zdolności techniczne oraz zręczność
  • pracowitość, zaangażowanie, sumienność
  • dużą zaletą będzie gotowość do przyjechania swoim samochodem do Niemiec

Zapewniamy:

  • pełny wymiar godzinowy
  • atrakcyjną dietę za każdy przepracowany dzień
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracodawca zapewnia częściowe pokrycie kosztów wynajęcia mieszkania
  • 4 zmianowy system pracy
  • dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 7135966b5c0e5546