€ 9 euro brutto/h

Praca Niemcy na produkcji sałatek bez znajomości języka w fabryce Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 00:52

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji sałatek owocowych oraz warzywnych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Schwalmtal. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu transportu i zamieszkania.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejscowość: Schwalmtal, Niemcy

Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • przygotowywanie składników – mycie i krojenie warzyw oraz owoców
  • mieszanie składników
  • kontrola jakości
  • pakowanie

Oczekiwania:

  • możliwość odbycia szkolenia w niemieckim sanepidzie – koszt to ok. 30 euro
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • możliwość i chęć cyklicznych wyjazdów do Niemiec
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B i gotowość do przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia, wysokie zarobki
  • zarobki wypłacane na czas w euro
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia
  • pomoc na miejscu w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem: +48 42 680 45 85

Niezbędne w aplikacji będzie załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych-id391451.html

ID ogłoszenia: 980579540566d699