€ od 6000 zł netto

Praca Niemcy na produkcji w Dreźnie jako pracownik obróbki karoserii samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 września 2017 04:03

Do podjęcia pilna praca w Niemczech na produkcji w branży motoryzacyjnej na terenie Drezna. Zatrudnienie przy obróbce surowych karoserii samochodowych.

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta, lidera w kontroli jakości dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Pracownik do obróbki karoserii samochodowych

Obowiązki:
– obróbka surowych karoserii samochodowych,
– kontrola jakości wyrobów gotowych,
– inne prace zlecone,

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– gotowość do podjęcia stałej pracy (minimum pół roku) za granicą (Niemcy-Saksonia)
– dokładność, staranność, zaangażowanie

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę – nie przez agencję pracy
– bezpłatne zakwaterowanie (w pokojach maksymalnie 2 osobowych)
– pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
– wynagrodzenie 13 zł/godz. netto + 49 euro diety – codziennie – nawet w weekendy! – w sumie min. 6000 zł netto za miesiąc

ID ogłoszenia: 14659c4f415cf21f

4 komentarze na “Praca Niemcy na produkcji w Dreźnie jako pracownik obróbki karoserii samochodowych”

  1. Witam! Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt telefoniczny. 602419388

  2. Witam szukam pracy wi dresden mieszkam tu język dobry niemiecki bez nałogów , Ddrsachsen@gmail com proszę o kontakt

  3. Witam, również czekamy na kontakt z kolegą, mój numer to 600839253

  4. Witam potrzebuje pilnie pracy pracowalem 4 lata w fabryce skody na terenie czech prosze o kontakt dostepny od zaraz 0048 730030848

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: serwis
  • Zarejestrowany od: 22 września 2017

Inne przedmioty dodane przez serwis

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez serwis »